Як вивести гроші на рахунок ФОП у МоноБанку (Україна)?

Western Bid відкрив можливість виведення грошей на валютні рахунки ФОП у МоноБанку в доларах.

ВАРТІСТЬ
ПЕРЕКАЗУ
З WESTERN BID

Виведення грошей з рахунку в американській системі Western Bid БЕЗКОШТОВНЕ, якщо проводити його не частіше ніж один раз на сім днів. Якщо частіше, то вартість виведення складе $ 3.00 USD за один переказ незалежно від суми переказу. Зверніть увагу, безкоштовне виведення можливе раз на тиждень для одного з цих способів: на картку ПриватБанку/МоноБанку або ФОП ПриватБанку/МоноБанку. Якщо ви використовували один з них, інші протягом наступних 7 днів будуть з комісією 3 $.

ТЕРМІНИ

Термін виведення з моменту обробки запиту і до зарахування грошей на доларовий рахунок в МоноБанку складає 2-3 робочих дні.

ТАРИФИ ПО КАРТКАХ І РАХУНКАХ МОНОБАНКУ

  • Зарахування на поточний рахунок фізичної особи — без комісії;
  • Тарифи МоноБанку тут.
  • Зняття готівки: з рахунку ФОП у МоноБанку можна без комісії переказати кошти на карту фіз. особи в МоноБанку та з неї зняти кошти. Це зняття з гривневих карток буде за пільговим тарифом: безкоштовно за рахунок власних коштів та 3,5% від суми зняття за рахунок кредитних коштів. Пільговий тариф діє зі зняттям виплати СПД – максимум до 50 000 грн на місяць з кожної гривневої картки. Зняття з валютної картки фіз. особи на території України проходитимуть з комісією 0,9% від суми зняття згідно з тарифами валютної картки.

ОБМЕЖЕННЯ

Ліміт 5000 $ на 24 години.

ІНСТРУКЦІЯ З ВИВЕДЕННЯ

Перш за все, для виведення коштів з системи Western Bid будь-яким способом, необходно спочатку додати реквізити для виводу цих коштів в особистому кабінеті. Ознайомитися з тим, як зберегти свої реквізити можна тут.

В Особистому Кабінеті системи обслуговування в розділі (зліва) “Виведення коштів” натисніть на “Створити запит”, і після вибору транзакцій для виведення встановіть спосіб оплати “Рахунок ФОП МоноБанку”. Потім заповніть необхідні поля і надішліть запит.

Зверніть увагу: виведення можливе лише на доларовий рахунок і лише після підписання договору, в якому зазначені реквізити банку. Якщо раніше був підписаний договір, але реквізити змінилися, необхідно підписати та надіслати нам новий договір із новими реквізитами.

money_to_monobank_account

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером в Україні:
0 800 211 581

для дзвінків із-за кордону:
+38 094 710 45 66

(оплата згідно тарифів операторів зв'язку)

в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом