Чи продається хендмейд на EBAY: $20 за старый дуршляк

 

Є такий напрямок в західному хендмейді — junk art. Це, як правило, фігурки або композиції, зроблені з перших-ліпших вживаних предметів. Вважається, що ви даєте таким речам друге життя, замість того, щоб викинути. Вельми екологічно та у відповідності до останніх світових трендів.

Хочу попередити, що я ніколи раніше за свої сорок дев’ять років не робив ніяких junk art фігурок і взагалі не маю відношення до мистецтва. Пішов на цей експеримент, щоб спростувати три міфи: 1. Handmade-art це не для всіх, і потрібен талант. 2. Хендмейд найкраще продається на ETSY. 3. Неможливо заробити ані копійки без освіти.

Отже, я відправився в Goodwill (магазин вживаних речей, прибуток від продажу яких йде на відправлення гуманітарної допомоги іншим країнам) і придбав старий друшляк за $ 1 долар, соусницю за пів-долара і 4 виделки по десять центів кожна. Поїздка тривала близько години. Порився в коморі, і знайшов з десяток гвинтів для кріплення, по-моєму, кришки комп’ютера.

money_to_monobank_account
money_to_monobank_account

Просвердлив кілька дірок…

money_to_monobank_account
money_to_monobank_account

…і зібрав з цього ось таку тваринку.

money_to_monobank_account

Процес зайняв приблизно 30 хвилин. Втім, ви, напевно, змогли б і швидше.

Далі, згідно з правилами, зробив кілька фотографій з різних ракурсів, і одну — в інтер’єрі.

money_to_monobank_account
money_to_monobank_account
money_to_monobank_account

Написав нехитрий опис, не забувши вказати, що я — автор, і що скульптура (!) унікальна. Зрозуміло, вказав розміри.

I am the author of this sculpture, so please buy with confidence. Add this sculpture to your own personal collection or buy him as a gift for someone to be used as a one of kind unique gift. Most of my found object sculpture parts are found in flea markets, thrift stores, and auctions.

This sculpture made with used parts and contain dents, dings, scratches, rust, dirt, and spots where the paint may have been chipped or scraped during assembly, no glue used, and it is dishwasher safe.

He stands approximately 23″ long, by 9″ wide, by 5″ tall.

This assembled sculpture was built to be a fun art sculpture and is not functional. He is for decoration purposes only. He has no moving parts and is most likely NOT suitable for small children.

PLEASE see pictures for craftsmanship, condition and details. Ships from Miami Beach, FL. Thanks.

Тепер потрібно підібрати ключові слова. Підглянув їх у проданих лотів. Ключових виявилося небагато, і вони все вмістилися в заголовок: Found Objects Robot Sculpture Assemblage Figurine Junk Art unique gift L@@K!!!!

Решту повинен зробити EBAY, не дарма ж я плачу йому 10% від суми продажу. Тут потрібно відзначити, що сайт ETSY бере всього 5%, але відвідувачів там в рази менше, хоч і більше цільових. Однак EBAY просуває ваш товар у всілякі реклами та видачі, і взагалі реально намагається розкрутити, так що справа не в сайті, а в рекламній політиці. Втім, це ІМХО.

Я скульптор, м’яко качужи, початківець, і мені важливо було продати з мінімальним прибутком. Оскільки американці з легкістю розлучаються з двадцяткою (всім відомо), то і ціну я поставив $ 19.95. Через два тижні рибка клюнула, хоч і час я вибрав невдалий (після новорічних продажів). І я отримав довгоочікуваний лист: Ваш товар проданий!

money_to_monobank_account

Порахуємо, що ж я заробив за свою працю. $ 2 (10%) віддав в EBAY, 70 центів PayPal (1.9% + $ 0.30), $ 2 коштував мені матеріал. Пересилання по США з’їло $ 8 за Priority Mail (не розрахував, треба було зробити скульптурку поменше, тоді вклався б у $ 3 за First Class). Таким чином, заробив я $ 7.30 чистими, що становить — приблизно — розмір мінімальної погодинної оплати в США. І заодно розвіяв для вас, дорогі читачі, три міфи. Воно того варте!

Автор: Михайло Бірман

 

У країнах, де Ebay перейшов на керовані платежі і здійснює виведення грошей продавцям через payoneer, ми тимчасово припиняємо роботу з цим майданчиком. Але готуємо цікаві альтернативні пропозиції, будь ласка, слідкуйте за анонсами

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером в Україні:
0 800 211 581

для дзвінків із-за кордону:
+38 094 710 45 66

(оплата згідно тарифів операторів зв'язку)

в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом