Як бізнес-агенту взяти товар на реалізацію в BidMarket

1. Потрібно залишити заявку на отримання статусу авторизованого бізнес-агента. Заповнити заявку можна тут. Нагадуємо, стати бізнес-агентом може клієнт Western Bid, досвідчений продавець, який має від 300 продажів на різних маркетплейсах (eBay, Etsy, будь-які інші маркетплейси і власні сайти) і пройшов процедуру авторизації.

2. Після перевірки ваших магазинів і аккаунта відділом безпеки Western Bid, а також проходження інтерв’ю, авторизовані бізнес-агенти в особистому кабінеті отримують доступ до особливого підміню BidMarket. Це закритий маркетплейс, доступ до якого мають виключно бізнес-агенти.

Меню з можливістю додати свій товар є у кожного перевіреного клієнта Western Bid. Але бачити список всіх товарів можуть виключно бізнес-агенти.

Якщо ви хочете бути одночасно і бізнес-агентом, і додати ваш товар на реалізацію, припустимо, на іншому маркетплейсі, на якому ви самі не торгуєте, вам необхідно створити окремий обліковий запис в системі Western Bid і верифікувати профіль. З цього облікового запису ви зможете додати ваш товар на реалізацію, а з профілю, де ви авторизовані як бізнес-агент, ви зможете вибирати товар для продажу у ваших магазинах.

3. Перейдіть до розділу “Контакти” і залиште контактну інформацію, яку буде бачити продавець після підтвердження вашої ставки. Відзначимо, що ви можете вказати ім’я, контактний телефон та місто, відмінні від тих, що вказали при реєстрації в системі Western Bid. Пункт “Країна” в анкеті підтягується автоматично з вашого профілю і його змінити не можна. Для ставок вам будуть доступні товари тільки тих виробників, які знаходяться у вашій країні. Натискаємо кнопку “Зберегти”.

У Розділі “Товари для продажу” ви зможете бачити всі виставлені в вашій країні товари на продаж, на які ще немає ставок, або ставки ще не підтверджені продавцем.

Зверніть увагу: остаточну ціну / ставку на товар призначає саме бізнес-агент. Якщо ціна влаштовує продавця, він підтверджує ставку, якщо ні – відхиляє. У разі, коли на товар претендують одразу кілька агентів, ціна призначається в форматі аукціону.

money_to_monobank_account

Натиснувши на обраний товар, можна зробити свою ставку:

money_to_monobank_account

Після цього товар потрапляє в розділ “Мої ставки”. Будь-яка зміна статусу заявки / ставки супроводжується нотифікацією в особистому кабінеті (звертайте увагу на дзвіночок у правому верхньому кутку екрану).

Коли продавець підтвердить вашу ставку, ви побачите його контакти для зв’язку, а він побачить ваші. Після цього, вам потрібно зв’язатися і обговорити умови співпраці.

Бажаємо міцних партнерських зв’язків і хороших продажів!

Ви самостійно зможете відібрати цікаві вам товари постачальників і домовитися про комісії. Зверніть увагу, що ті товари, які ви додасте у ваші магазини, не повинні бути заборонені до продажу через Western Bid і не повинні порушувати політику Etsy і eBay.

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом