Як вивести гроші на картку у Монобанку? 

Western Bid відкрив можливість виведення грошей на гривневі та долароваі картки у Монобанку.

ВАРТІСТЬ
ПЕРЕКАЗУ
З WESTERN BID

Виведення грошей з рахунку в американській системі Western Bid БЕЗКОШТОВНЕ, якщо виведення проводиться не частіше ніж один раз на сім днів. Якщо частіше, то вартість виведення складе $ 3.00 USD за один переказ незалежно від суми переказу. Зверніть увагу, безкоштовне виведення можливе раз на тиждень для одного з цих способів виведення: на картку ПриватБанку, ФОП ПриватБанку або карту Монобанку. Якщо ви використовували один з них, інші протягом наступних 7 днів будуть з комісією 3 $.

ТЕРМІНИ

Термін виведення з моменту обробки запиту на виведення і до зарахування грошей на картку в Монобанку складає 2 робочих дні.

ТАРИФИ ПО КАРТКАХ І РАХУНКАХ МОНОБАНКУ

Зарахування на картку фізичної особи — 0% від суми (тобто без комісії). Зняття готівки з картки — 0,5% від суми зняття.

ОБМЕЖЕННЯ

Максимальна сума виведення встановлена в розмірі не більше $ 3,000.00 USD (трьох тисяч) доларів на день, і не більше $ 12,000.00 USD (дванадцяти тисяч) доларів на тиждень

ІНСТРУКЦІЯ З ВИВЕДЕННЯ В АМЕРИКАНСЬКІЙ СИСТЕМІ

В Особистому Кабінеті системи обслуговування в розділі (зліва) “Виведення коштів” натисніть на “Створити запит”, і після вибору транзакцій для виведення встановіть спосіб оплати “Карта Монобанку”. Потім заповніть необхідні поля і надішліть запит на виведення.

money_to_monobank_account

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом