Як видалити оголошення на Ebay раніше строку?

Якщо з якоїсь причини продавцеві необхідно видалити оголошення про продаж товару раніше, ніж закінчиться термін публікації, то зробити це можна в такий спосіб:

Перейдіть на сторінку “All Selling”. У лівій частині екрану натисніть на “Sell”, потім – на “All Selling”, щоб переглянути всі оголошення.

Знайдіть потрібне оголошення і натисніть на кнопку “More Actions” біля нього. Виберіть “End Item” з меню, що випадає, і ви перейдете на сторінку “End My Listing Early”.

Оберіть спосіб видалення лістингу в разі, якщо на товар вже були зроблені ставки:

  • Якщо до завершення показу оголошення залишилося більше 12 годин, можна обрати між “Cancel bids and end listing early” (Скасувати ставки) і “Sell item to highest bidder” (Продати тому, хто запропонував найбільшу ціну).
  • Якщо до завершення показу оголошення залишилося менше 12 годин, буде доступна тільки опція “Sell item to highest bidder” (Продати тому, хто запропонував найбільшу ціну).
Якщо на товар ставок зроблено не було, вибір робити не потрібно.

Вкажіть причину видалення оголошення. Її можна вибрати із запропонованих варіантів (товар втрачено або зламано; товар не доступний для продажу; помилка в оголошенні).

Натисніть на “End My Listing” в нижній частині сторінки, і оголошення віддалиться. При цьому, якщо на товар були зроблені ставки, то всі учасники торгів отримають повідомлення, що їхня ставка скасована через видалення оголошення раніше терміну.

Зверніть увагу: незважаючи на те, що видалити товари з маркетплейсу можливо, eBay не вітає подібну практику. Так, за видалення оголошення іноді доводиться платити штраф. Наприклад, в разі, якщо до кінця показу оголошення залишилося більше 12 годин і на товар були зроблені ставки (виняток – товари, розміщені в категоріях «Real Estate» і «eBay Motor vehicle», або якщо оголошення розміщено на eBay Classifieds, а також в випадку, коли продавець видаляє оголошення вперше). Як правило, штраф дорівнює тій сумі, яку продавець заплатив би маркетплейсу після продажу товару за поточною найвищою ціною після закінчення терміну оголошення.

Крім того, навіть у разі видалення лістингу, продавцеві все одно доведеться заплатити за нього eBay стандартну плату.

Якщо ж видаляти оголошення занадто часто, не виключене блокування облікового запису. Тому до видалення листингов варто вдаватися тільки в крайніх ситуаціях.

Якщо ж продавець хоче видалити товар, наприклад, тому що вже після публікації помітив помилку в описі, хоче змінити назву або ціну, краще просто відредагувати оголошення або додати повідомлення про помилку в оголошенні. Видаляти такий лістинг не варто.

Чи може Ebay не видалити оголошення?

Так, якщо до кінця заявленого терміну показу залишилось менше 12 годин і активних ставок немає, тому що продавець їх скасував, або ж ставки є, але запропонована ціна не досягла відправною ціни.

 

У країнах, де Ebay перейшов на керовані платежі і здійснює виведення грошей продавцям через payoneer, ми тимчасово припиняємо роботу з отримання оплат з цього майданчику. Але готуємо цікаві альтернативні пропозиції, будь ласка, слідкуйте за анонсами.

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10.00 до 21.00 за Києвом