Як розшифрувати рахунок Etsy?

Зверніть увагу: у зв’язку зі змінами, впровадженими на Etsy, реєстрація нових магазинів з країн СНД на цьому майданчику тимчасово припинена. Western Bid працює над вирішенням цього питання, і в найближчий час ми запропонуємо кілька варіантів реалізації ваших товарів на Etsy. Будь ласка, слідкуйте за актуальними новинами.

1 числа кожного місяця Etsy надсилає на електронну адресу продавця виписку (statement for your shop) і пропонує оплатити рахунок (bill) за попередній місяць. Можна одразу, в листі, натиснути кнопку “сплатити” (make a payment) і провести оплату. Також можна подивитися на Etsy, за що саме нарахована ця сума.

Etsy зберігає усі щомісячні виписки магазина з моменту його відкриття. Знайти їх дуже просто: Dashboard – Finances – Payment account. В самому низу цієї сторінки є посилання See all monthly statements, яке відкриває доступ до списку всіх виписок.

У виписку можуть бути включені наступні нарахування:

  • Listing
  • Transaction
  • Marketing
  • Subscription
  • Tax
  • VAT

Listing – Etsy стягує 0.2 USD за публікацію нового лістинга, відновлення проданого лістинга, або за повторну активацію, якщо сплив термін публікації лістинга (4 місяці). Варто звернути увагу на те, що активація лістинга та нарахування плати за це можуть відбуватися в автоматичному режимі, якщо це зазначено в індивідуальних налаштуваннях лістинга.

Transaction – Etsy забирає 5% від суми кожної транзакції, в тому числі й від суми, яку покупець сплатив за доставку.

Marketing – це плата за рекламу магазина. Варто звернути увагу на те, що рекламні збори можуть перевищувати запланований продавцем рекламний бюджет.

Subscription – щомісячна плата за підписку на додатковий пакет інструментів продавця. В залежності від обраного пакета Plus чи Premium в рахунок може бути включено 10 або 20 USD.

Tax – Etsy збирає Sales Tax, податки деяких штатів у США, а також з покупців із Європи, якщо  сума їх замовлення менше 150 євро. Податки були включені в інвойс покупця при покупці і був зарахований на ваш рахунок разом із оплатою замовлення. А тепер вам необхідно тільки передати податок Etsy.

VAT –  трапляється у виписках продавців із країн, які зобов’язані вказувати в налаштуваннях магазину свій VAT ID (номер платника податків). А також з 1.01.2022 і в українських продавців. Це податок ПДВ на цифрові послуги, який Etsy нараховує не на вартість товарів, а на свою комісію, рекламу та ыншы послуги.

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом