Як правильно оформити Shipping Policy на EBAY?


Ми підготували детальну, але просту інструкцію, що допоможе вам створити коректну Shipping Policy на EBAY. Завдяки цьому налаштуванню на ваш лот зможуть робити ставки покупці лише з тих країн, до яких ви можете або бажаєте відправляти товар.

Для створення Shipping Policy, потрібно почати виставляти товар на EBAY (Sell Item), і вже на цьому етапі вам буде запропоновано обрати спосіб пересилки. У разі, якщо лоти у вас виставлені, то створити або змінити раніше створену Shipping Policy можна, перейшовши на будь-який з лотів. ВАЖЛИВО! Якщо лот вже має ставки, ви не зможете змінити Shipping Policy.

Виставлення товару на EBAY: створення Shipping Policy

Зайдіть на будь-який зі своїх лотів та натисніть Revise Your Item

money_to_monobank_account

В описі лоту натисніть Create Shipping Policy

money_to_monobank_account

Придумайте назву Policy та оберіть спосіб пересилки. Наприклад, якщо ви продаєте годинники та виставляєте товар на EBAY у розділі “Годинники” регулярно, то має сенс назвати Policy “Watch Shipping”. У першій частині вкажіть пересилку в США: обов’язково оберіть доставку “from outside US”, оскільки товар знаходиться за межами Сполучених Штатів Америки.

money_to_monobank_account

Вкажіть час пакування (1 день) та в розділі International Shipping оберіть країни, до яких ви готові відправляти товар. Після цього натисніть Save and close. Якщо ви поставите позначку-галочку навпроти Set as default shipping policy, то така Policy буде автоматично використовуватися при виставленні усіх наступних лотів.

Зауважимо, ви можете мати декілька Shipping Policy — окрему для кожної категорії товарів.

money_to_monobank_account

У країнах, де Ebay перейшов на керовані платежі і здійснює виведення грошей продавцям через payoneer, ми тимчасово припиняємо роботу з цим майданчиком. Але готуємо цікаві альтернативні пропозиції, будь ласка, слідкуйте за анонсами.

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом