Про доставку FedEx

Цей спосіб доставки тимчасово недоступний.

Доставка FedEx (Федекс) – це швидкісна адресна доставка до дверей покупця в іншій країні. Вигідна тим, кому потрібно відправити товар в мінімально можливі терміни за низькою ціною. Доставка тимчасово не працює, слідкуйте за новинами.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ ДОСТАВКИ FEDEX

Вигідна тим, кому якнайшвидше потрібно відправити товар за низькою ціною.

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ

Швидкісна експрес-доставка від 4 до 6 робочих днів*.

* в період епідемії і заворушень термін збільшується на декілька днів

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ ДО ДВЕРЕЙ ПОКУПЦЯ

Низькі тарифи на доставку FedEx субсидуються нашою компанією (як і безліч безкоштовних сервісів WB), і тому є ексклюзивними для наших клієнтів. Іншими словами, в даний час ми тримаємо ціни низькими в надії збільшити обсяг і надалі пропонувати такі ціни в США і Канаду на постійній основі.

Суму доставки можна розрахувати на калькуляторі пересилки.

ОПЛАТА ДОСТАВКИ

Відразу при формуванні в особистому кабінеті, в USD за курсом НБУ.

КРАЇНИ ДОСТАВКИ

США, Австралія, Англія, Канада, Євросоюз, Швейцарія, Японія, Південна Корея, 100+ стран.
Список країн. Доставка на P.O. box /APO/FPO/DPO/US Territories не можлива.

МОЖНА ВИКЛИКАТИ КУР’ЄРА?

Зараз послуги виклику кур’єра немає.

ЯК ВІДПРАВИТИ?

Цей спосіб доставки тимчасово недоступний.

Спосіб 1:

Посилки з вагою більше 30 кг і довжиною/шириною або висотою – від 120 см (а кожна інша сторона не быльше ніж 70 см) відправити за свій рахунок кур’єром на адресу нашого складу в Києві: вул. Смілянська 10A, склад 8, 03151, одержувач: власник номеру 380 (98) 2500220, Сентюрін Олександр Олександрович (вказаний номер не призначений для дзвінків і консультацій). Примітка: Якщо відправляєте багато посилок, рекомендуємо розділяти на кілька відправлень, таким чином можна буде зменшити загальну вагу по ттн.

Посилки з вагою до 30 кілограмів можна відправити Новою Поштою за свій рахунок на адресу: Склад Нової Пошти в Києві №18, власнику телефонного номера +380 (98) 2500220, одержувач: Сентюрін Олександр Олександрович (вказаний номер не призначений для дзвінків і консультацій).

При відправці вкладіть посилку в ще одну зовнішню коробку або упаковку-пакет, після чого надішліть її на зазначену вище адресу.

Спосіб 2: 

Відправити посилку Укрпоштою за свій рахунок на адресу: Київ, 03151, вул. Смілянська, д. 3, ТОВ Вестерн Бід Експрес, тел: 066-825-8275 Руслан Гусейнов (вказаний номер не призначений для дзвінків і консультацій). При відправці вкладіть посилку в ще одну зовнішню коробку або упаковку-пакет, після чого надішліть її на зазначену вище адресу.

Спосіб 3: 

Посилки вагою до 4х кг (максимальне значення фізичної чи об’ємної ваги) можна принести в регіональне представництво Western Bid у вашому місті. Адреси тут.

Спосіб 4: 

Посилки для FedEx будь-якого розміру і ваги (а не тільки до 4-х кг) можна принести в наші представництва в Одесі, Запоріжжі, Харкові, Дніпрі та Львові. Посилки з представництв забирають кур’єри FedEx кожен день.

Зверніть увагу! Посилки доставляти тільки зазначеними способами. Не приносьте, будь ласка, посилки у відділення FedEx, якщо посилка була оформлена через Western Bid, щоб для вас діяли спеціальні умови доставки за вигідними тарифами.

МАКСИМАЛЬНІ РОЗМІР ТА ВАГА ПОСИЛКИ

Довжина + обхват не повинні перевищувати 330 см (довжина + 2 ширини + 2 висоти), за максимальної довжини – 274 см.

Максимальна вага складає 68кг (об’ємна або актуальна).

РОЗРАХУНКОВА ВАГА

ПРИМІТКА:
ОБ’ЄМНА ВАГА РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ЗА ФОРМУЛОЮ: ДОВЖИНА (СМ) Х ШИРИНА (СМ) Х ВИСОТА (СМ) : 5000 = ОБ’ЄМНА ВАГА (КГ)

Розрахунковою вагою є найбільша (актуальна або об’ємна).

При оформленні посилки розрахункова вага визначиться автоматично.

ТЕРМІНИ ДОСТАВКИ

Від 4 до 6 робочих днів *

* В період епідемії і через складні погодні умови, в деякі регіони, терміни доставки можуть бути збільшені на кілька робочих днів.

МАКСИМАЛЬНА ВАРТІСТЬ ВКЛАДАННЯ

$ 2500 для США,
$1500 USD для інших країн (крім країн Євросоюзу).

Зверніть увагу: в процесі створення відправлення посилки в країни Євросоюзу тепер потрібно додати номер IOSS в спеціальне поле (в особистому кабінеті при створенні відправлення). Номер є обов’язковим для всіх відправлень до країн Євросоюзу через компанію FedEx. Якщо ви продали товар на майданчику, що не надає цей номер, то, будь ласка, оберіть інший спосіб доставки. Так само нагадаємо, що при продажу товару за ціною від 150 євро номер IOSS не надається, тобто в цьому випадку доставка FedEx неможлива.

ОПЛАТА МИТА

Оплачується одержувачем на сайті FedEx в розділі відстеження посилки, якщо перевищено ліміт безмитного вкладення.

Ліміт для США: $ 800 USD, для Австралії 1000 АUD. Для інших країн дивитися тут.

До розміру податку та/або мита додається відсоток за брокерські послуги. Зразок листа-попередження покупцеві дивитися тут.

НОМЕР ВІДСТЕЖЕННЯ

Доступний для перегляду тут. Рекомендуємо відстежувати посилки до моменту отримання покупцем, так як якщо покупець не відповідає протягом кількох днів, FedEx повертає посилку назад.

МОЖНА ПЕРЕАДРЕСУВАТИ?

Ні, це не можливо.

ДОСТАВКА ПІД ПІДПИС

Відсутня.

КОНСОЛІДАЦІЯ З ПОСИЛКАМИ ІНШИХ ПРОДАВЦІВ

Ні, це не можливо.

СТРАХУВАННЯ ПОСИЛКИ

У разі втрати незастрахованої посилки, Fedex виплачує компенсацію в 20 доларів. При наявності страховки від Western Bid виплачується повна вартість. Ціна страховки становить 1%, страховка можлива за будь-якої вартості вкладення. Детальніше.

ЯК ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИВЕЗЕННЯ ВИРОБІВ З КАМЕНІВ (ГЕМОЛОГІЧНА ЕКСПЕРТИЗА), 

МЕТАЛІВ, КАРТИН І СКУЛЬПТУР?

Для посилок з товарами, що вимагають проходження культурологічної експертизи (для картин, предметів мистецтва, скульптур та ін.), необхідно зробити експертизу самостійно і вкласти документи про проходження експертизи в пакет з документами.

Для посилок з товарами, що вимагають проходження гемологічної експертизи (вироби з каменю і дорогоцінних металів), необхідно зробити експертизу самостійно і вкласти документи про проходження експертизи в пакет з документами. Якщо камені необроблені або у вигляді піску, то приносьте або надсилаєте їх тільки в запечатаній гемологом коробці.

Для митного оформлення незалежно від вартості товару можуть знадобитися різні додаткові дозвільні документи. Наприклад, для складаних ножів і кортиків потрібен висновок про те, що ці предмети не є холодною зброєю. Ви зобов’язані надати всі необхідні дозвільні документи на вантаж (сертифікати, довідки, експертизи і т.д.) за свій рахунок.

З усіх питань, пов’язаних з дозволами на вивіз або пересилання, будь ласка, зв’яжіться з нашими менеджерами.

ЯКІ ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНІ ДЛЯ ВІДПРАВКИ?

Накладну FedEx (тобто етикетку зі штрих-кодом та адресою одержувача) потрібно приклеїти клеєм або прозорим скотчем до посилки.

Необхідний також комплект документів (скласти їх потрібно в перерахованому порядку):

 • накладна FedEx штрих-кодом догори
 • інвойс англійською
 • ксерокопія паспорта, 1-ша і 2-га сторінки з фотографією; якщо вклеєна ще одна фотографія, то додайте копію 3-ої і 4-ої сторінки паспорта наступною сторінкою
 • копія розвороту паспорта з пропискою; якщо цієї сторінки немає або вона застаріла, додайте копію документа про реєстрацію

Цей комплект необхідно вкласти в прозору поліетиленову кишеню і прикріпити до посилки. Бажано (але не обов’язково) докласти також фотографію товару (чорно-білу) і копію товарного чека про покупку товару (якщо є).

ПОВЕРНЕННЯ ПОСИЛКИ В РАЗІ НЕДОСТАВКИ

Посилки повертаються на адресу відправника за ціною на 45% вище вартості, за якою посилка відправлялася з України. Зверніть увагу: якщо сума вкладення перевищує 100 євро, то в Україні може бути нараховане додаткове мито.

ЧИ Є РЕЧІ, ЗАБОРОНЕНІ ДО ПЕРЕСИЛАННЯ?

Так, є речі, що заборонені до пересилання за кордон. Посилки з таким вкладенням можуть бути конфісковані митними службами або повернуті відправнику за його рахунок. Будь ласка, перед відправленням посилок ознайомтесь з переліком заборонених до пересилання речей.

Обов’язково прочитайте інформацію перед відправкою і виконайте всі інструкції:

1. Вказуйте правильну вагу та габарити. Якщо вага або габарити будуть вказані з заниженням, посилки будуть повернуті в пересильний центр Western Bid в Києві, де чекатимуть переоформлення документів. Вимірювати необхідно по упаковці по найбільш виступаючим точкам.

2. Добре упаковуйте посилку. Проклеюйте кути і міцно наклеюйте кишеньку з етикеткою, проклеючи її скотчем по краях, не закриваючи штрих-код. Для відправлення посилки FedEx ви повинні роздрукувати накладну FedEx і пакет документів, що доступні для друку в будь-який час в Особистому кабінеті Western Bid.

Накладну FedEx (тобто етикетку зі штрих-кодом та адресою одержувача) потрібно приклеїти клеєм або прозорим скотчем до посилки. Скотчем слід проклеїти по краях і поверх етикетки.

Знадобиться також прикріпити наступний пакет документів (скласти їх потрібно в перерахованому порядку):

 • накладна FedEx штрих-кодом догори
 • інвойс англійською
 • ксерокопія паспорта, 1-ша і 2-га сторінки з фотографією; якщо вклеєна ще одна фотографія, то додайте копію 3-ої і 4-ої сторінки паспорта наступною сторінкою
 • копія розвороту паспорта з пропискою; якщо цієї сторінки немає або вона застаріла, додайте копію документа про реєстрацію

Цей комплект необхідно вкласти в прозору поліетиленову кишеню і прикріпити до посилки. Бажано (але не обов’язково) докласти також фотографію товару (чорно-білу) і копію товарного чека про покупку товару (якщо є).

5. Переконливе прохання: не зменшувати розмір документів. Всі документи необхідно друкувати розміром А4 навіть для маленьких посилок. Обов’язково стежте за тим, щоб штрих-код було добре видно і його можна було зчитувати сканером, інакше посилка не буде доставлена. Маленькі посилки вкладайте в кур’єрський пакет більшого розміру. Габарити в цьому випадку вимірюються по посилці.

6. В описі товару НЕ пишіть, будь ласка, “подарунок, сувенір”, інакше такі посилки будуть розкривати (особливо якщо немає фотографії товару), щоб переконатися, що там немає нічого забороненого.

7. До кожної посилки повинен бути надійно прикріплений відповідний пакет документів. Не скріплюйте посилки разом, інакше нижні поїдуть за документами верхньої. Одна посилка – одне місце. Маленькі посилки вкладайте в пакет більшого розміру, і вже до нього прикріпляйте документи в форматі А4.

8. Попереджаємо вас, що при відправці необхідно вказувати виключно правдиву і повну інформацію прo вантаж, щоб не виникало затримок в оформленні. У разі неправильного зазначення вкладення, ваша посилка буде затримана на митниці, і ви будете нести повну відповідальність за порушення митного законодавства. Всі посилки просвічуються і звіряються з зазначеним в інвойсі переліком товарів. Ви також несете відповідальність за попередження своїх покупців про можливу оплату мита при отриманні посилки. В ситуації втрати посилки виплати по страховці здійснюються відповідно до зазначеної вартістю вкладення.

9. Якщо ви створили авіанакладну помилково, або неправильно вказали інформацію про відправку, будь ласка, не відправляйте посилку. Ви можете самостійно скасувати створену етикетку. Подробиці, як це зробити, тут.

10. Зверніть увагу: за допомогою FedEx не можна відправити посилки на P.O.Box, до військових частин APO / FPO / DPO.

Оформлення посилок FedEx

Щоб оформити посилку FedEx необхідно вибрати відповідний розділ меню в Особистому кабінеті у вкладці “Посилка покупцеві”:

1. У вкладці виберіть один або кілька товарів (лотів) в разі, якщо адреса покупця в транзакціях збігається і натисніть “Продовжити”.

Рекомендуємо попередньо зв’язатися з покупцем і уточнити у нього номер телефону. Будь ласка, додайте номер телефону покупця, натиснувши на кнопку РЕДАГУВАТИ перед тим, як виберете товар для пересилки.

money_to_monobank_account

2. Вкажіть опис товару для митного переліку вкладення. Мінімальна довжина опису становить 20 знаків (тобто, наприклад, опису “shirt” недостатньо, потрібно вказати “cotton shirt for women”). Максимальна довжина опису становить 50 знаків. Рекомендуємо вказати найменування товару та його призначення. Також можна вибрати матеріал, з якого виготовлено виріб. Вибраний матеріал додається до опису вкладення в інвойсі.

money_to_monobank_account

3. Вкажіть адресу відправника. Ви можете додати нову адресу або редагувати існуючу. Максимальна кількість адрес відправників – 20.

Адреса відправника має збігатися з адресою, зазначеною в доданих підтверджувальних документах відправника (прописці або довідці). Посилки FedEx повертаються на адресу відправника або, якщо можливо, на адресу найближчого складу Western Bid в США, Німеччині або в Києві.

money_to_monobank_account

4. Розрахуйте вартість вашої посилки, вказавши її габарити і вагу.

Відзначте, що ви ознайомилися з розмірами і лімітами митних зборів і податків країни призначення посилки і згодні сплатити за домовленістю з боку покупця або самостійно можливі мита, податки, брокерські послуги і будь-які інші витрати, пов’язані з отриманням цього пересилання, а також витрати щодо можливого повернення даної посилки назад в разі несплати відповідних податків, мит і послуг покупцем або вами.

Це важливий пункт, оскільки в деяких країнах можуть нараховуватися досить високі мита і податки, які необхідно буде оплатити вашому покупцеві або вам. Ми також рекомендуємо повідомляти вашим покупцям про ці податки і збори. Приклад повідомлення покупцеві тут.

money_to_monobank_account

5. Перевірте уважно зазначену інформацію і відзначте свою згоду з правилами пересилання. Після цього натисніть “Оплатити пересилку і роздрукувати документи”. Необхідна сума буде знята з вашого рахунку в системі Western Bid.

Якщо ви створили накладну помилково, ви можете самостійно її скасувати до моменту, поки посилка не буде відправлена.

money_to_monobank_account

Необхідно роздракувати та прикріпити пакет документів (скласти їх потрібно в перерахованому порядку):

 • накладна FedEx штрих-кодом догори
 • інвойс англійською
 • ксерокопія паспорта, 1-ша і 2-га сторінки з фотографією; якщо вклеєна ще одна фотографія, то додайте копію 3-ої і 4-ої сторінки паспорта наступною сторінкою
 • копія розвороту паспорта з пропискою; якщо цієї сторінки немає або вона застаріла, додайте копію документа про реєстрацію

Цей комплект необхідно вкласти в прозору поліетиленову кишеню і прикріпити до посилки. Бажано (але не обов’язково) докласти також фотографію товару (чорно-білу) і копію товарного чека про покупку товару (якщо є).

Якщо у вас немає принтера, роздрукувати документи, а також навчитися правильно упаковувати посилки можна в наших регіональних представництвах.

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом