Корисна функція Ebay – “Offer to Buyers”


Функція “Offer to Buyers” ( “Пропозиція покупцям”) не така вже й нова на Ebay – впроваджена вона була трохи більше року тому. Однак, як показує практика, користуються цим корисним інструментом продавці нечасто. А дарма, адже функція “Offer to Buyers” дозволяє залучити до покупки вашого товару більше покупців. Причому, покупців, які вже цікавилися цим товаром раніше на Ebay, але з тієї чи іншої причини не купили його.

Як це працює? Подивившись на статистику продажів конкретного товару з фіксованою ціною (важливо: функція працює тільки для Fixed Price Listings), ви можете відправити пропозиції про його покупку всім тим користувачам маркетплейсу, які їм так чи інакше цікавилися – в цьому випадку можна виставити галочку навпроти пункту “автоматично відправляти пропозицію, якщо хтось зацікавився цим предметом “.

Крім того, в англомовній версії сайту можна вибрати варіанти “запропонувати ціну” або “запропонувати знижку в розмірі”. Зверніть увагу: тут пропонується встановити / не встановити додатково галочку “згоден на контроффер” (тобто ви пропонуєте знижку на товар, але готові розглянути і зустрічну пропозицію покупця; або ж не готові, якщо галочку ви не встановите).

Так, функція “Offer to Buyers” дозволяє вам продати товар саме зі знижкою, тобто дешевше, ніж ви планували. Але ж продати зі знижкою – це краще, ніж не продати зовсім.

Корисна рекомендація: якщо ваш товар недорогий, краще пропонувати знижку у відсотках (при ціні лота в $ 15 пропозиція “знижка 20%!” звучить набагато привабливіше, ніж “знижка $ 3”, хоча суть одна й та ж). А ось якщо продається дорогий товар, скажімо, за $ 1500, то краще давати знижку в розмірі певної суми (фраза “знижка $ 150” набагато солідніше “знижки в 10%”).

До речі, є можливість відправити одночасно кілька “офферів” (вибрати галочками товари, на які можна зробити однакову знижку і натиснути “Send offer”). При цьому розмір знижки буде вказуватися тільки в процентах.

Ще один важливий момент. Коли ми пропонуємо offer, у віконці справа під фотографією лота ми можемо бачити стару ціну лота (актуальну), і як тільки ми вносимо розмір нашої пропозиції, незалежно від того в процентах або в розмірі певної суми, під актуальною ціною з’являється друга ціна – ціна пропозиції. Навіть якщо ми пропонуємо знижку в 12,4%, Ebay автоматично переводить цю суму в $ і показує нам суму offer. Тобто, перед натисканням на “Send offer” потрібно обов’язково подивитися на суму пропонованого нами «оффера», переконатися, що все нас влаштовує (ми не прорахувалися) і тільки після цього пропонувати нову ціну покупцям.

У країнах, де Ebay перейшов на керовані платежі і здійснює виведення грошей продавцям через payoneer, ми тимчасово припиняємо роботу з цим майданчиком. Але готуємо цікаві альтернативні пропозиції, будь ласка, слідкуйте за анонсами.

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10.00 до 21.00 за Києвом