Доставка UPS Експрес

Цей спосіб доставки тимчасово недоступний.

UPS Експрес – швидкісна адресна доставка від ваших дверей до дверей покупця в іншій країні. Вигідна тим, кому потрібно відправити товар в мінімально можливі терміни за низькою ціною. Доставка тимчасово не працює, слідкуйте за новинами.

Обов’язково прочитайте інформацію перед відправкою і виконайте всі інструкції:

1. Вказуйте правильну вагу та габарити. Якщо вага або габарити будуть вказані з заниженням, посилки будуть повернуті в пересильний центр Western Bid в Києві, де чекатимуть переоформлення документів. Вимірювати необхідно по упаковці по найбільш виступаючим точкам.

2. Добре упаковуйте посилку. Проклеюйте кути і міцно наклеюйте кишеньку з етикеткою, проклеючи її скотчем по краях, не закриваючи штрих-код. Подивіться, будь ласка, це відео по упаковці. Правильна упаковка – це відповідальність відправника і збільшення шансів посилки доїхати до покупця цілою і неушкодженою.

3. Необхідно роздрукувати 2 комплекти документів (+ 1 запасну авіанакладну, яку потрібно вкласти в коробку, щоб ідентифікувати посилку в разі втрати документів). Документи ви можете в будь-який час роздрукувати в особистому кабінеті Western Bid після оформлення доставки.

4. Всі документи скласти в строго визначеному порядку (це прискорить обробку посилки):

Перший комплект складається з:

 • авіанакладної (тобто етикетки для міжнародної пересилки зі штрихкодом)
 • 2 екземплярів інвойсу англійською мовою

Складіть так: зверху накладна UPS штрихкодом догори, під нею два інвойси англійською. Цей комплект Вам потрібно буде вкласти в прозору поліетиленову кишеню і дуже добре прикріпити до посилки.

Другий комплект складається з (складати тільки в такому ж порядку):

 • заява до митниці
 • авіанакладна
 • англійський інвойс
 • авіанакладна
 • англійський інвойс
 • паспортні дані

Ксерокопія паспорта, 1-ша і 2-га сторінки з фотографією. Якщо вклеєна ще одна фотографія, то додайте копію 3-ої і 4-ої сторінки паспорта наступною сторінкою. Знизу копія розвороту паспорта з пропискою. Якщо цієї сторінки немає або вона застаріла, додайте копію документа про реєстрацію.

 • фотографія товару (чорно-біла)
 • копія товарного чека про покупку товару (якщо є)

З’єднайте пакет документів скріпками. Не забудьте ПІДПИСАТИ документи в зазначених для цього місцях.

Всередину посилки покладіть додаткову авіанакладну.
Також великими буквами фломастером напишіть на коробці номер відстеження UPS і проклейте його скотчем, щоб він не стерся. Бажано приклеїти по краях посилки додатковий штрих-код. У разі, якщо етикетка відірветься, UPS зможе ідентифікувати посилку та відправити її далі покупцеві. Посилки розкриваються тільки при втраті документів, тому потрібно, щоб звичайний набір документів був дуже міцно прикріплений до коробки.

5. Переконливе прохання: не зменшувати розмір документів. Всі документи необхідно друкувати розміром А4, навіть для маленьких посилок. Обов’язково стежте за тим, щоб штрих-код було добре видно і його можна було зчитувати сканером, інакше, посилка не буде доставлена. Маленькі посилки вкладайте в кур’єрський пакет більшого розміру. Габарити в цьому випадку вимірюються по посилці.

6. В описі товару НЕ пишіть, будь ласка, “подарунок, сувенір“, інакше такі посилки будуть розкривати (особливо якщо немає фотографії товару), щоб переконатися, що там немає нічого забороненого. 

Увага! Поступила вимога від UPS, прикладати до комплекту документів UPS Express фотографію вкладення (можна чорно-білу, зроблену на принтері), а також вказувати більш докладний опис вкладення. UPS запевняє, що ця тимчасова вимога, пов’язана з технічними моментами обробки посилок та можливими додатковими перевірками, і запроваджується з 14 лютого терміном приблизно на 1 місяць.

7. До кожної посилки повинен бути надійно прикріплений відповідний пакет документів. Не скріплюйте посилки разом, інакше нижні поїдуть за документами верхньої. Одна посилка – одне місце.

8. Попереджаємо вас, що при відправці необхідно вказувати виключно правдиву і повну інформацію прo вантаж, щоб не виникало затримок в оформленні. У разі неправильного зазначення вкладення, ваша посилка буде затримана на митниці, і ви будете нести всю повноту відповідальності за порушення митного законодавства. Всі посилки просвічуються і звіряються з зазначеним в інвойсі переліком товарів. Ви також несете відповідальність за попередження своїх покупців про можливу оплату мита при отриманні посилки. В ситуації втрати посилки, виплати по страховці здійснюються відповідно до зазначеної вартості вкладення.

9. Якщо ви створили авіанакладну помилково, або неправильно вказали інформацію про відправку, будь ласка, не відправляйте посилку. Ви можете самостійно скасувати створену етикетку. Подробиці, як це зробити, тут.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Вигідна тим, кому якнайшвидше потрібно відправити товар за низькою ціною.

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ

Швидкісна експрес-доставка від 4-х робочих днів* в різні країни.

* в період епідемії і заворушень термін збільшується до 7-10 робочих днів

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ ДО ДВЕРЕЙ ПОКУПЦЯ

Від $ 20.00 за 0.5 кг
Суму доставки можна розрахувати на калькуляторі пересилки.

ОПЛАТА ДОСТАВКИ

Відразу при формуванні в особистому кабінеті, в USD за курсом НБУ.

КРАЇНИ ДОСТАВКИ

США, Австралія, Англія, Канада, Євросоюз, Швейцарія, Японія, Південна Корея, 100+ країн (на материкові частини). Доставка на P.O. box /APO/FPO/DPO/US Territories не можлива.

СПОСІБ ДОСТАВКИ

Цей спосіб доставки тимчасово недоступний.

Створити відправлення в особистому кабінеті Нової Пошти неможливо. Щоб відправити посилку, необхідно особисто принести і оформити її в найближчому офісі Нової Пошти.

У Києві посилку можна самостійно відвезти в пункт прийому в офісі UPS за адресою: UPS Юнайтед Парсел Сервіс, вулиця Молодо-гвардійська, 20А, Київ.

Пункт працює Пн-Пт 9:00-17:30. Для GPS можна використовувати адресу вул. Смілянська 10А. Телефон: 050-579-0665 (зверніть увагу: цей номер вказано виключно для відправки, він не призначений для дзвінків і консультацій).

Пункти в інших містах вказані на сайті UPS.

З регіонів можна відправити посилки Новою поштою прямо в UPS в Києві БЕЗКОШТОВНО на адресу:

Склад Нової Пошти в Києві №18, власнику телефонного номера
050 579 0665 (одержувач: UPS). При здачі посилки у відділення Нової Пошти слід вказати код ЄДРПОУ: 20044695

Посилки з вагою більше 30 кг і довжиною / шириною або висотою – від 120 см (а кожна інша сторона не більше 70 см) відправити за свій рахунок кур’єром на адресу нашого складу в Києві:

вул. Смілянська 10A, склад 8, 03151, власнику телефонного номера 380 (98) 2500220 Сентюрін Олександр (вказаний номер не призначений для дзвінків і консультацій). 

Примітка: Якщо відправляєте багато посилок, рекомендуємо розділяти на кілька відправлень, таким чином можна буде зменшити загальну вагу по ТТН.

ЯК ВІДПРАВИТИ?

Цей спосіб доставки тимчасово недоступний.

Спосіб 1: привезти посилку в регіональний або центральний пункт UPS самостійно.

Спосіб 2: Якщо перебуваєте в зоні обслуговування, викликати кур’єра UPS, який забере посилку. Послуга кур’єра входить у вартість відправки, окремо її оплачувати не потрібно. Кур’єри працюють без єдиного графіка, на договірній основі. Графік роботи кур’єра у вашому місті, будь ласка, уточнюйте за телефонами:

 • в Києві (тільки для клієнтів Western Bid): + 38-044-520-50-73
 • в Харкові: +380-577-03-51-97   +380-577-12-37-07
 • у Львові: +380-322-97-07-48   +380-322-41-90-70
 • в Одесі: +380-482-32-19-67   +380 487-77-07-17

Телефони кур’єрів також опубліковані на офіційному сайті UPS в Україні.

Спосіб 3: Відправити посилку Новою Поштою (безкоштовно) на адресу київського центру UPS, вклавши всі посилки всередину пакета або коробки, яка відправиться Новою Поштою.

АДРЕСА ДЛЯ ВІДПРАВЛЕННЯ НОВОЮ ПОШТОЮ (ДЛЯ ЕКСПРЕС, ДИРЕКТ)

Посилки з вагою більше 30 кг і довжиною / шириною або висотою – від 120 см (а кожна інша сторона не більше 70 см) відправити кур’єром на адресу нашого складу в Києві:

вул. Смілянська 10A, склад 8, 03151, власнику телефонного номера 098-250-0220 Сентюрін Олександр (вказаний номер не призначений для дзвінків і консультацій).

Посилки з вагою до 30 кілограмів можна відправити Новою Поштою безкоштовно на адресу:

склад Нової Пошти у Києві №18, власнику телефонного номера 050-579-0665 (одержувач: ЮПС). При здачі посилки в відділення Нової Пошти слід вказати код ЄДРПОУ: 20044695

МАКСИМАЛЬНІ РОЗМІР ТА ВАГА ПОСИЛКИ

Довжина найбільшої сторони не повинна перевищувати 270 см, довжини інших сторін не повинні перевищувати 90 см і 60 см відповідно. Довжина (найбільша сторона) + Обхват посилки повинен бути менше 300 см, де обхват = (2 * ширина) + (2 * висота).

Максимальна вага – 70 кг розрахункової ваги (кожна посилка). Мінімальна вага – 100 грамів.

Зверніть увагу! Вимірювати розмір необхідно по упаковці та по найбільш виступаючим точкам. Якщо розмір буде вказано невірно, американська пошта не пропустить посилки з неправильними габаритами, відкладе їх, і потім їх необхідно буде розшукувати.

РОЗРАХУНКОВА ВАГА

ПРИМІТКА:
ОБ’ЄМНА ВАГА РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ЗА ФОРМУЛОЮ: ДОВЖИНА (СМ) Х ШИРИНА (СМ) Х ВИСОТА (СМ) : 5000 = ОБ’ЄМНА ВАГА (КГ)

Розрахунковою вагою є найбільша (актуальна або об’ємна).

При оформленні посилки розрахункова вага визначиться автоматично.

Ексклюзивно для наших клієнтів вартість посилок, де сума довжина + ширина + висота буде менше 65 см, а найдовша сторона – не більше 40 см, буде розраховуватися згідно актуальної, а не об’ємної ваги.

ТЕРМІНИ ДОСТАВКИ

2 робочі дні*, якщо ви відвезли посилку до 12:00 в робочий день в пункт прийому кур’єрської служби UPS в Києві (пункт працює Пн-Пт 9:00-17:30).

3 робочих дні* при виклику кур’єра в Києві або при передачі посилки в регіональний центр UPS.

4 робочих дні* при виклику кур’єра в містах обслуговування UPS.

Примітка: Нова Пошта зазвичай доставляє посилки з регіонів до Києва за 2 робочих дня, звідки за 2 робочих дня посилка доставляється UPS одержувачу до дверей.

*в період епідемії і заворушень термін збільшується до 7-10 робочих днів.

МАКСИМАЛЬНА ВАРТІСТЬ ВКЛАДАННЯ

$ 2500 для США,
$1500 USD для інших країн

ОПЛАТА МИТА

Оплачується одержувачем на сайті UPS в розділі відстеження посилки, якщо перевищено ліміт безмитного вкладення.

Ліміт для США: $ 800 USD, для Австралії 1000 АUD. Для інших країн дивитися інфмацію про митні збори в країні отримувача. 

До розміру податку та/або мита додається ~10% за брокерські послуги UPS. Зразок листа-попередження покупцеві дивитися тут.

НОМЕР ВІДСТЕЖЕННЯ

Показується одразу, UPS.

ДОСТАВКА ПІД ПІДПИС

Така послуга надається безкоштовно.

ЗМІНА АДРЕСИ ДОСТАВКИ

Ні, це неможливо.

КОНСОЛІДАЦІЯ З ПОСИЛКАМИ ІНШИХ ПРОДАВЦІВ

Ні, це не можливо.

СТРАХУВАННЯ ПОСИЛКИ

Опційно, до $ 100 безкоштовно, далі 1% від вартості, до дверей покупця, від втрати. Подробиці

ЯК ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИВЕЗЕННЯ ВИРОБІВ З КАМЕНІВ (ГЕМОЛОГІЧНА ЕКСПЕРТИЗА), МЕТАЛІВ, КАРТИН І СКУЛЬПТУР?

ЯКІ ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНІ ДЛЯ ВІДПРАВКИ?

Два пакета готових документів UPS потрібно роздрукувати з особистого Кабінету WB, підписати і прикласти до посилки.

Увага! Поступила вимога від UPS прикладати до комплекту документів UPS Express фотографію вкладення (можна чорно-білу, зроблену на принтері), а також вказувати більш докладний опис вкладення. UPS запевняє, що ця тимчасова вимога, пов’язана з технічними моментами обробки посилок та можливими додатковими перевірками, і запроваджується з 14 лютого терміном приблизно на 1 місяць.

Також слід додати копію паспорта та прописку.

ПОВЕРНЕННЯ ПОСИЛКИ В РАЗІ НЕДОСТАВКИ

Посилки повертаються на адресу відправника за ціною на 45% вище вартості, за якою посилка відправлялася з України. Зверніть увагу: якщо сума вкладення перевищує 100 євро, то в Україні може бути нарахування додаткового мита.

ЧИ Є РЕЧІ, ЗАБОРОНЕНІ ДО ПЕРЕСИЛАННЯ?

Так, є речі, що заборонені до пересилання за кордон. Посилки з таким вкладенням можуть бути конфісковані митними службами або повернуті відправнику за його рахунок. Будь ласка, перед відправленням посилок ознайомтесь з переліком заборонених до пересилання речей.

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом