Дзвінок до служби підтримки EBAY/ETSY
з перекладачем

Western Bid надає своїм клієнтам послугу безкоштовного перекладача для дзвінка в службу підтримки EBAY або ETSY англійською мовою.

Послуга надається чинним клієнтам, які використовують послуги прийому платежів або доставки.

  Ми допомагаємо вирішити наступні проблеми:

   Верифікація продавця

   Розблокування акаунту

   Зняття негативного відгуку

   Підвищення лімітів продажів

   Спори, диспути і скарги

   Дзвінок з перекладачем проходить за допомогою програми Skype, яка має бути завчасно встановлена на комп’ютері клієнта. Дана послуга доступна для продавців, які є клієнтами компанії Western Bid та West Parcel.

   Час інтерв’ю обмежено 30 хвилинами.

   Послуга надається без будь-яких гарантій результату, наші перекладачі тільки допомагають спілкуватися зі службою підтримки EBAY та ETSY.

   Забронювати дзвінок з перекладачем можна через форму запису або ж за телефоном +38 044 499 44 59 в робочі дні з 09.00 до 17.00 за київським часом. 

   УВАГА: через різницю в часі з США вирішення питань щодо комісій eBay, диспутів і негативних відгуків можливо виключно з 15:00 за київським часом.У країнах, де Ebay перейшов на керовані платежі і здійснює виведення грошей продавцям через payoneer, ми тимчасово припиняємо роботу з цим майданчиком. Але послуга є доступною клієнтам, які здійснюють доставку товару через наші сервіси.

   Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

   Search
   Generic filters

   Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
   0 800 211 581

   Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом