Купівля товарів в магазинах США за допомогою Western Bid з доставкою в Україну

Для здійснення покупок в онлайн-магазинах США з подальшим відправленням в Україну, в першу чергу, необхідно зареєструватися на сайті мейл форвардера, наприклад npshopping.com.

Реєструємося, отримуємо адресу в США, виглядати вона буде наступним чином:

Ivan Ivanov,
27 Merry Lane NP123456789
East Hanover,
NJ 07936,
United States.
Phone: (973) 947-61-85

Тепер розглянемо принцип покупки товарів на прикладі розчинної кави з сайту Walmart.com за допомогою Western Bid.

Безкоштовна доставка по США на сайті Walmart.com починається від 35 $, отже оформляємо покупку на суму більше 35 $.

  money_to_monobank_account
  • В нашому випадку, для прикладу ми купаємо розчинну каву, 5 упаковок по 2 шт. Заходимо в свій аккаунт на walmart.com, перевіряємо вартість замовлення:
  money_to_monobank_account
  • Разом вийшло 43.50 $.Далі заходимо в Особистий Кабінет Western Bid => Мої покупки => Зробити нове замовлення.

   Зверніть увагу: наразі оплатити замовлення можна тільки отриманими від власних продажів грошима, що є на вашому рахунку в Western Bid. Поповнити рахунок Western Bid для покупки товарів не можна. Комісія Western Bid за оплату становить $ 5 USD незалежно від суми замовлення.

   Доставка замовлення здійснюється безпосередньо на вашу зареєстровану в системі Western Bid адресу. Якщо ви хочете направити посилку на вашу адресу NP Shopping (сервіс Нової Пошти), то вкажіть цю адресу в розділі “Коментарі до замовлення”. Також в коментарях обов’язково вказуємо свій діючий номер телефону в міжнародному форматі, щоб ми в разі потреби могли зв’язатися з вами для уточнення деталей.

  money_to_monobank_account
  • У нашій адресі від NP Shopping є номер комірки NP123456789 (у кожного він персональний). Його ми не вказуємо, оскільки це є однією з причин скасування замовлення магазинами США.Перевіряємо заповнені дані і натискаємо відправити.

   Через 1-2 робочих дні після списання суми в Особистому Кабінеті Western Bid уточнюємо в службі підтримки Western Bid номер відстеження нашої посилки, а потім оформляємо відправлення на сайті npshopping.com.

  money_to_monobank_account
  • Знайти цю графу можна в меню “Мої замовлення” – “Замовлення відправлені, минаючи WB склад” – вибрати номер замовлення і в описі в графі “Результат перевірки, коментарі” буде вказано трек-номер, коли він з’явиться. Потім оформляємо дане відправлення на сайті npshopping.com.
  money_to_monobank_account
  • Далі заповнюємо назву магазину, в якому ми робили покупку, назву товару, вартість одиниці товару, кількість. І завершуємо реєстрацію відправлення.

   Після цього чекаємо надходження замовлення на склад NP Shopping в США і подальшого його пересилання в Україну на вказане нами відділення Нової Пошти. Оплата за доставку відбувається при отриманні замовлення у відділенні.

   Приємних покупок!

  Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

  Search
  Generic filters

  Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
  0 800 211 581

  Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом