Bid Market – місце зустрічі постачальників та продавців

Що таке Bid Market?

Це закрита онлайн-платформа, доступна виключно авторизованим бізнес-агентам Western Bid.

У Bid Market представлені товари постачальників для продажу в магазинах бізнес-агентів – продавців з досвідом понад 300 продажів, які мають активні магазини і отримали статус бізнес-агента Western Bid.

Для бізнес-агентів – це можливість знайти унікальні товари, розширити асортимент або делегувати виробництво. А для постачальників це шанс представити свої товари на Etsy або eBay в магазинах з хорошим рейтингом, відгуками і постійним покупцями, де продажами будуть займатися професіонали.

Як це працює

1

Щоб стати бізнес-агентом, потрібно заповнити заявку на нашому сайті

Всі ваші дані конфіденційні і не будуть розміщуватися у відкритому доступі. Бізнес-агентом може стати клієнт Western Bid, досвідчений продавець, який має понад 300 продажів на eBay або Etsy. Для отримання статусу авторизованого бізнес-агента буде потрібно пройти інтерв’ю зі співробітниками Western Bid.

2

В системі Western Bid створений спеціальний онлайн-маркет – Bid Market. До нього будуть мати доступ виключно авторизовані бізнес агенти.
Зареєстровані користувачі Western Bid, акаунти яких пройшли верифікацію, зможуть через свій особистий кабінет запропонувати для продажу свій товар. Його бачитимуть лише авторизовані бізнес-агенти. Вони як на аукціоні будуть пропонувати ціну для продажу цього товару. Якщо постачальника влаштовує ця ціна, він підтверджує угоду і обговорює з продавцем умови.

3

Ми надамо рекомендації з організації взаємовигідного співробітництва і будемо надавати інформаційну підтримку.
Грунтуючись на нашому двадцятирічному досвіді з тисячами клієнтів, ми підкажемо, які питання необхідно обговорити і на яких умовах можна працювати. Під час інтерв’ю наш співробітник дасть рекомендації та детальні інструкції з організації роботи. Усім процесом відбору товару, продажу та доставки буде керувати продавець. Робота з постачальником буде на тих умовах, на яких продавець з постачальником домовляться.

Переваги для бізнес-агентів

Збільшення кількості товарів і товарних ніш

Розширення бізнесу

Збільшення прибутку

Безцінний досвід організації та управління бізнесом

Готові стати авторизованим бізнес-агентом?

Ви самостійно зможете відібрати цікаві вам товари постачальників і домовитися про комісії. Зверніть увагу, що ті товари, які ви додасте у ваші магазини, не повинні бути заборонені до продажу через Western Bid і не повинні порушувати політику Etsy і eBay.

  Станьте бізнес агентом

  Заповніть цю форму, якщо хочете розширити асортимент свого магазину та розміщувати у ньому товари постачальників.

  1. EtsyEbayShopifyІнші

  * Необхідні для заповнення поля

  Ми гарантуємо конфіденційність усієї наданої вами інформації

  Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

  Search
  Generic filters

  Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
  0 800 211 581

  для дзвінків із-за кордону:
  +38 094 710 45 66

  Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом