Ваш лот на першій сторінці eBay: Алгоритм Best Match

Для продавців на eBay вирішальне значення, що веде до успіху або провалу, грає розміщення лота серед результатів пошуку Best Match. Так як ринок eBay є високо орієнтованим на даний фактор, продавці, які отримують вигідне розміщення у видачі пошуку (що означає появу на перших двох сторінках результатів) мають хорошу можливість просувати свій товар.

Раніше це було простим і прозорим процесом. Результати пошуку були засновані на присутності ключових слів у назві лістингу (лота), а покупці могли сортувати списки за кількома критеріями. Робота продавця полягала в тому, щоб втиснути максимально можливе число ключових слів в назву лота (Item title), неважливо, мали вони відношення до товару чи ні.

Коли eBay представив свій новий пошуковик BestMatch і зробив систему ранжирування запитів покупця за замовчуванням, продавці на eBay зрозуміли, що часи змінюються.

ЩО ВИ ПОВИННІ ЗРОБИТИ

Прагніть бути видимі тільки покупцям, які насправді шукають те, що ви хочете продати.Потім, переконайте покупця, що у вас кращий товар з представленого поруч в тому ж пошуку.Зробіть хороший опис, щоб він був чесним, цілеспрямованим, естетично приємним, повним, докладним і інформативним.Також забезпечте відмінне обслуговування клієнтів і ведіть дружню політику, показуючи добродушність і бажання відповідати найвищим крітеріям для продавців.Зрештою, якщо ви створюєте сьогодення і майбутнє свого бізнесу і більш лояльні до eBay, ніж інші продавці – відповідно до даних, які є у eBay – ви будете процвітати.

У країнах, де Ebay перейшов на керовані платежі і здійснює виведення грошей продавцям через payoneer, ми тимчасово припиняємо роботу з цим майданчиком. Але готуємо цікаві альтернативні пропозиції, будь ласка, слідкуйте за анонсами.

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом