Chat with us, powered by LiveChat

Bid Market – місце зустрічі постачальників та продавців

{wrap--akzent-text}

Що таке Bid Market?

Це закрита онлайн-платформа, доступна виключно авторизованим бізнес-агентам Western Bid.

У Bid Market представлені товари постачальників для продажу в магазинах бізнес-агентів – продавців з досвідом понад 300 продажів, які мають активні магазини і отримали статус бізнес-агента Western Bid.

Для бізнес-агентів – це можливість знайти унікальні товари, розширити асортимент або делегувати виробництво. А для постачальників це шанс представити свої товари на Etsy або eBay в магазинах з хорошим рейтингом, відгуками і постійним покупцями, де продажами будуть займатися професіонали.

{/wrap--akzent-text}

Як це працює

Щоб стати бізнес-агентом, потрібно написати запит з особистого кабінету в службу підтримки у відповідну тему "Bid market"

Всі ваші дані конфіденційні і не будуть розміщуватися у відкритому доступі. Бізнес-агентом може стати клієнт Western Bid, досвідчений продавець, який має понад 300 продажів на eBay або Etsy. Для отримання статусу авторизованого бізнес-агента буде потрібно пройти інтерв’ю зі співробітниками Western Bid.

В системі Western Bid створений спеціальний онлайн-маркет – Bid Market. До нього будуть мати доступ виключно авторизовані бізнес агенти.

Зареєстровані користувачі Western Bid, акаунти яких пройшли верифікацію, зможуть через свій особистий кабінет запропонувати для продажу свій товар. Його бачитимуть лише авторизовані бізнес-агенти. Вони як на аукціоні будуть пропонувати ціну для продажу цього товару. Якщо постачальника влаштовує ця ціна, він підтверджує угоду і обговорює з продавцем умови.

Ми надамо рекомендації з організації взаємовигідного співробітництва і будемо надавати інформаційну підтримку.

Грунтуючись на нашому двадцятирічному досвіді з тисячами клієнтів, ми підкажемо, які питання необхідно обговорити і на яких умовах можна працювати. Під час інтерв’ю наш співробітник дасть рекомендації та детальні інструкції з організації роботи. Усім процесом відбору товару, продажу та доставки буде керувати продавець. Робота з постачальником буде на тих умовах, на яких продавець з постачальником домовляться.

Переваги для бізнес-агентів

  • Збільшення кількості товарів і товарних ніш
  • Розширення бізнесу
  • Збільшення прибутку
  • Безцінний досвід організації та управління бізнесом

Ви самостійно зможете відібрати цікаві вам товари постачальників і домовитися про комісії. Зверніть увагу, що ті товари, які ви додасте у ваші магазини, не повинні бути заборонені до продажу через Western Bid і не повинні порушувати політику Etsy і eBay.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Вам також буде цікаво

Telegram бот

План дій для успішного старту

Приєднуйтеся до нашого чат-боту в Telegram для покрокових інструкцій щодо початку роботи та використання сервісів Western Bid.

YouTube канал

Навчання та натхнення у відео-роликах

Відео-інструкції, поради для новачків та досвідчених продавців на міжнародних майданчиках, мотивація та дослідження трендів.

База знань

Відповіді на всі ваші питання

Деталізовані інструкції щодо використання послуг Western Bid, а також щодо оформлення доставки, прийому та виведення коштів за продані товари.

що таке бід маркет Bid Market, як стати бізнес агентом Western Bid, як зареєструватися на бід маркет, як подивитися товари на Bid Market, заявка на BidMarket, навіщо потрібен бід маркет, что такое бид маркет Bid Market, как стать бизнес агентом Western Bid, как зарегистрироваться на бид маркет, как посмотреть товары на Bid Market, заявка на BidMarket, зачем нужен бид маркет