Доставка Консолідація Директ

Консолідація Директ – це вигідний варіант доставки для тих, хто продає від 8-ти товарів закордонним покупцям щодня.

Обов’язково прочитайте інформацію перед відправкою і виконайте всі інструкції:

1. Вказуйте правильну вагу та габарити. Вимірювати необхідно по упаковці по найбільш виступаючим точкам. При перевірці посилки в Маямі, якщо вага або габарити будуть вказані з заниженням, або будуть виявлені суттєві неспівпадіння, то на таку посилку очікує один з двох варіантів:
– відправка до України по системі Нова Пошта Шопінг на відділення, яке вкаже відправник;
– штраф і створення нової етикетки для перевідправлення по США.

2. Добре упаковуйте посилку, проклеюйте кути і міцно наклеюйте етикетку. Більше інформації про пакування посилок для консолідацій читайте в нашій статті.
Зверніть увагу: щоб ваші посилки швидше сканувалися і не вимагали ручної обробки співробітниками пошти (а значить, швидше доходили до ваших покупців і не вимагали доплати за їх обробку), будь ласка, дотримуйтесь нескладних вимог поштової служби до упакування:

  • Не обертайте посилки для консолідації плівкою, стрейч-плівкою (можна обернути захисною плівкою тільки товар всередині посилки).
  • Не обклеюйте посилку скотчем повністю.
  • Замініть тубуси на квадратну або трикутну упаковку.

Правилами поштового сервісу дозволено:

– відправляти кур’єрський пакет і проклеювати його скотчем в декількох місцях (але не повністю!);
– обмотати посилку скотчем тільки в декількох місцях, щоб посилка тримала форму;
– обмотати плівкою / пакетом товар всередині картонної коробки;
– вкладати картонні коробки в кур’єрський пакет.

3. Необхідно роздрукувати штрих-код та наклеїти його на кожну посилку. Етикетка буде наклеєна на посилку вже на нашому складі в Майамі. При цьому номер відстеження буде доступний в Особистому Кабінеті одразу після оформлення доставки. Штрих-код ви можете у будь-який час роздрукувати у Власному кабінеті Western Bid після оформлення доставки.

4. Вкладена вартість товару в одній посилці не повинна перевищувати суму $800 на день на одне ім’я.

5. Обов’язково вкладайте в кожну загальну коробку перелік зі списком посилок, які в ній знаходяться.

6. Попереджаємо вас, що при відправці необхідно вказувати виключно правдиву і повну інформацію прo вантаж, щоб не виникало затримок в оформленні. У разі неправильного зазначення вкладення, ваша посилка буде затримана на митниці, і ви будете нести всю повноту відповідальності за порушення митного законодавства. Всі посилки просвічуються і звіряються з зазначеним в інвойсі переліком товарів. Ви також несете відповідальність за попередження своїх покупців про можливу оплату мита при отриманні посилки. В ситуації втрати посилки виплати по страховці здійснюються відповідно до зазначеної вартістю вкладення.

7. Якщо ви створили відправлення помилково, або неправильно вказали інформацію про відправку, будь ласка, не відправляйте посилку. Ви можете самостійно скасувати створену етикетку. Подробиці, як це зробити, тут.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Найбільш вигідна тим, хто продає від 8-ми товарів закордонним покупцям щодня.

ОПЛАТА ДОСТАВКИ

Відразу при формуванні в особистому кабінеті, в USD.

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ
ДО ДВЕРЕЙ ПОКУПЦЯ

Ціна буде вказана при створенні етикетки.

КРАЇНИ ДОСТАВКИ

США, Канада, Китай, Японія, Сінгапур, Гібралтар, Гонконг, Англія. Доставка на склад Amazon.

ЯКІ ДОКУМЕНТИ
НЕОБХІДНІ ДЛЯ ВІДПРАВКИ?

– сформувати в Особистому кабінеті Western Bid штрих-коди для товарів, призначених для відправки,  раздрукувати і наклеїти їх на кожну посилку;

– скласти оформлені штрих-кодами посилки в загальну коробку, обов’язково додати до неї друкований опис всіх вкладень і упакувати її згідно правил пакування посилок для консолідацій. Зверху коробки проставити чорним маркером позначку “Директ“;

– виміряти габарити і вагу загальної коробки і оформити документи на відправку посилки будь-яким зручним для вас перевізником.

По закінченню оформления вам буде наданий пакет документів на відправку, в залежності від обраного вами перевізника. Цей пакет документів необхідно приклеїти на загальну коробку і відправити на наш склад в Маямі.

СПОСІБ ДОСТАВКИ 

Відправити посилки ви зможете як з України, так і з Європи на наш склад в Маямі, звідки наші оператори розішлють вашим покупцям товари.

З України посилку можна відправити Новою Поштою Глобал з особистого кабінету Western Bid, користуючись функцією “Зовнішній товар”,  або через Укрпошту, з особистого кабінету Укрпошти.

Адреса нашого складу в Майамі:

Зверніть увагу! При оформленні посилки ви повинні оформлювати її на своє ім’я.

Ваше ім’я

Ваше прізвище

WB WAREHOUSE
3500 W Hallandale Beach Blvd
Pembroke Park, FL, 33023

Наприклад:
Ivan Ivanov IN CARE OF WB WAREHOUSE, 3500 W Hallandale Beach Blvd, Pembroke Park, FL 33023, USA.

Якщо необхідно, можна скоротити ім’я, але не прізвище та не фразу “IN CARE OF WB WAREHOUSE”.

МАКСИМАЛЬНІ РОЗМІР 
ТА ВАГА ПОСИЛКИ

При надсиланні загальної посилки з України чи Європи до США можуть діяти ліміти для габаритів залежно від обраного перевізника!

Зверніть увагу! Вимірювати розмір необхідно по упаковці по самим виступаючим точкам. Якщо розмір буде вказано невірно, американська пошта не пропустить посилки з неправильними габаритами, відкладе їх, і потім їх необхідно буде розшукувати.

Вимоги компанії Western Bid до граничної ваги посилки:
– максимальна вага – 9,5 кг розрахункової ваги (сумарна вага всіх товарів в посилці). Всі посилки, що перевищуватимуть цю вагу, будуть відправлені назад.

Обмеження по вазі і габаритам для різних способів пересилання з Майамі до кінцевого покупця:

UPS SurePost або UPS Ground: (зазвичай вагою понад 450 г), повинні бути не менше 4 см завтовшки.

Mail Innovations: вага від 0.03 кг до 0.45 кг, сума довжини + 2 ширини + 2 висоти не може бути більше 330 см.

Surepost: вага від 0.03 кг до 4 кг, кожна сторона не може бути більше 86 см. Якщо найдовша сторона більше 43 см, то дві інші не можуть бути більше 43 см.

Economy DDU (міжнародна пересилання): вага від 0.03 кг до 2 кг, Сума довжини + ширини + висоти не може бути більше 91 см, кожна сторона не може бути більше 60 см.

Увага! На етикетці завжди показується округлена до цілого числа вага, але вартість пересилки рахується за розрахунковою вагою.

Переконливе прохання: не обертайте посилки для консолідації зовні плівкою (рекомендуємо обернути захисною плівкою тільки товар всередині посилки). Плівка ускладнює сканування штрих-кодів, що істотно ускладнює процес обробки посилок і збільшує термін доставки.

РОЗРАХУНКОВА ВАГА

ПРИМІТКА:
ОБ’ЄМНА ВАГА РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ЗА ФОРМУЛОЮ: ДОВЖИНА (СМ) Х ШИРИНА (СМ) Х ВИСОТА (СМ) : 5000 = ОБ’ЄМНА ВАГА (КГ)

При оформленні посилки розрахункова вага визначиться перевізником.

При подальшій пересилці з Майамі до покупців, в більшості випадків, розрахунковою є актуальна вага.

СТРОКИ ДОСТАВКИ

Строки доставки посилок з України або Європи до нашого складу в Маямі залежать від заявлених термінів конкретного поштового перевізника, якого ви обрали.

Строки доставки з Майамі до дверей покупця в США – 3 робочих дні.

МАКСИМАЛЬНА ВАРТІСТЬ ВКЛАДЕННЯ

Сумарна вартість товарів в загальній посилці не повинна перевищувати $ 800 на день на одне ім’я отримувача. Якщо сума вища, буде нараховано мито, яке має сплатити відправник.

Зверніть увагу: у зв’язку з тим, що посилки будуть доставлятися до Майамі і одержувачем посилок на складі буде вказуватися прізвище відправника, вам може бути нараховано ввізне мито. Щоб ввізне мито не було нараховано, вміст усіх посилок, що приїхали до США в один день, не повинен перевищувати за вартістю $800. Якщо ж загальна вартість вкладень посилок перевищує $800, то ви можете вказати ще одного або кількох відправників. Рекомендуємо або ставити ціну, яка входить у ці ліміти, або надсилати посилки у різні дні. 

Важливо: ми не приймаємо до відправлення товари, оформлені як подарунок – це має бути виключно комерційний вантаж.

КОМПАНІЇ-ПЕРЕВІЗНИКИ ПО США ДО КІНЦЕВОГО ПОКУПЦЯ

USPS, UPS – на вибір клієнта. Детальніше про варіанти доставки тут

ОПЛАТА МИТА

Не потрібно для покупців в США. Для інших країн рекомендуємо дізнаватися інформацію в країні одержувача. Зразок листа-попередження з приводу імпортного мита, податків та зборів для ваших покупців дивитися тут.

НОМЕР ВІДСТЕЖЕННЯ

Номер відстеження з України або Європи до Маямі надається поштовим перевізником, якого ви обрали для пересилки.

Номер відстеження від Маямі до кінцевого покупця, надається UPS, відразу після завершення процедури оформлення посилки в Особистому кабінеті Western Bid.

ДОСТАВКА ПІД ПІДПИС

Ні, такої послуги немає.

ЗМІНА АДРЕСИ ДОСТАВКИ

Ні, такої послуги немає.

КОНСОЛІДАЦІЯ З ПОСИЛКАМИ ІНШИХ ПРОДАВЦІВ

Ні, це не можливо для цього виду консолідацій.

СТРАХУВАННЯ ПОСИЛКИ

Так, до дверей покупця,
1% від вартості, від втрати. Подробиці

ЯК ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ
НА ВИВЕЗЕННЯ ВИРОБІВ
З КАМЕНІВ (ГЕМОЛОГІЧНА ЕКСПЕРТИЗА), МЕТАЛІВ, КАРТИН І СКУЛЬПТУР?

ПОВЕРНЕННЯ ПОСИЛКИ
В РАЗІ НЕДОСТАВКИ

Безкоштовно на адресу нашого складу в Майамі, США.

ЧИ Є РЕЧІ, ЗАБОРОНЕНІ
ДО ПЕРЕСИЛАННЯ?

Так, є речі, що заборонені до пересилання за кордон. Посилки з таким вкладенням можуть бути конфісковані митними службами або повернуті відправнику за його рахунок. Будь ласка, перед відправленням посилок ознайомтесь з переліком заборонених до пересилання речей.

Якщо у вас залишились запитання,
скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10.00 до 21.00 за Києвом