Як прив’язувати до одного облікового запису на Lavky додаткові магазини?

Щоб додати в обліковий запис продавця додаткові магазини, скористайтеся меню Мій Облікова Запис і виберіть Опцію “Мій Профіль”.

  Щоб почати процес додавання нового облікового запису, треба натиснути на кнопку “+”. Можна додати до 12 нових облікових записів. Вони будуть підписані під одну електронну адресу:

   Далі потрібно заповнити всі обов’язкові поля: опис магазину, телефон, адреса продавця. За необхідності можна вписати додаткову електронну адресу для повідомлень по конкретному новому магазину.

    Обов’язково слід заповнювати поле “Опис”. Після створення додаткового магазину, продавець завжди зможе перейти в режим його редагування:

     Щоб побачити всі свої магазини, потрібно в шапці натиснути на “трикутник вниз” і в випадаючому меню буде видно всі створені магазини в цій обліковій картці.

     Для поліпшення вітрини нового магазину бажано додати і логотип, і банер у вкладці “Зовнішній вигляд”:

      Продавець завжди зможе перемикатися між своїми магазинами. Це перемикання можна здійснювати за допомогою невеликого трикутника праворуч від імені продавця. В меню справа також можна буде побачити опцію “Мої магазини“.

       Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

       Search
       Generic filters

       Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
       0 800 211 581

       Безкоштовно в робочі дні з 10.00 до 21.00 за Києвом